Jak zrobić duże kwiaty z krepiny

Jak zrobić duże kwiaty z krepiny

Uzyskanie kilku dużych kwiatów krepiny może być zabawne i edukacyjne, zakładając, że masz odpowiedni sprzęt i wiesz co robisz. Aby zrobić kwiat tej samej wielkości co ten wystawiony w Smithsonian, będziesz potrzebował co najmniej trzech pełnych arkuszy papieru krepowego i solidnego drewnianego kołka. Proces jest stosunkowo prosty.

Najpierw będziesz potrzebował cały arkusz zielonego papieru krepowego. To da ci ładną mieszankę kolorów i pomoże zapewnić, że możesz wyprodukować kwiat o tej samej wielkości. Następnie będziesz musiał złożyć papier w stos ośmiu, aby stworzyć najlepsze wyniki. Najlepszym sposobem, aby to zrobić jest zacząć z jednej strony papieru krepowego i złożyć go do wewnątrz, aby utworzyć ósmą cala zagięcia. Gdy już to zrobisz, możesz rozłożyć papier, aby zobaczyć swoje wyniki.

Następnie będziesz potrzebować dobrej jakości drutu i taśmy florystycznej. Drut zapewni solidną podstawę dla Twoich płatków, podczas gdy taśma kwiatowa zapobiegnie ich zsunięciu się zanim klej zdąży wyschnąć. Jeśli jesteś typem crafty, możesz użyć spinaczy do segregatorów, aby zapobiec przesuwaniu się papieru podczas pracy.

Pomijając oczywiste pytanie, jak określić najlepszą metodę montażu kwiatów z krepiny? Do tego zadania musisz znać najlepszy sposób układania, składania i skręcania arkuszy papieru krepowego w kawałki w kształcie kwiatów. Kiedy już je ułożysz, możesz dodać kilka liści do podstawy kwiatu, aby dopełnić jego wygląd. Wspomniany wcześniej tutorial wideo powinien być Twoim przewodnikiem do wykonania kwiatu o takim samym rozmiarze, jak te wystawione w Smithsonian. Możesz też po prostu wyjść i kupić go w supermarkecie.

Najlepsze jest to, że Twój gotowy produkt możesz obejrzeć z bliska. W rzeczywistości możesz zamówić te kwiaty w Crepevine, restauracji, która rozpoczęła to wszystko w San Francisco w 1992 roku. Restauracja jest otwarta przez cały rok, ale najbardziej popularna jest w weekendy na brunch. Mają również patio, gdzie możesz cieszyć się swoimi wyrobami na świeżym powietrzu. Alternatywnie możesz zamówić swoje kwiaty za pośrednictwem usługi takiej jak Postmates lub Uber Eats. Niezależnie od tego, którą metodę wybierzesz, będziesz miał dużo zabawy po drodze. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym rzemieślnikiem, czy ekspertem, ten tutorial z pewnością Ci pomoże. I jak w przypadku większości rzeczy w życiu, najlepszym sposobem jest kreatywność i zabawa.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane