Jak zrobić domowy wybielacz do włosów

Jak zrobić domowy wybielacz do włosów

Używanie domowego rozjaśniacza do włosów to świetny pomysł. Może zaoszczędzić sporo pieniędzy i może być również zdrowe. Domowe rozjaśniacze do włosów są proste do wykonania i tanie do bagażnika. Wszystko czego potrzebujesz to kilka składników.

Najlepszy domowy wybielacz do włosów to mieszanka sody oczyszczonej i nadtlenku wodoru. Składniki te natychmiast rozjaśnią Twoje włosy o dwa poziomy. Mieszankę możesz pozostawić na włosach nawet do 30 minut. Proces ten można powtarzać co kilka dni, aby utrzymać jasne i lśniące włosy. Możesz również dodać trochę oliwy z oliwek do mieszanki, aby nadać jej dodatkowe nawilżenie. Należy również umyć włosy szamponem bez siarczanów, aby uniknąć spłukiwania rozjaśniacza.

Najlepszy domowy wybielacz do włosów jest zaskakująco prosty. Wymaga kilku składników i trochę czasu. Należy jednak upewnić się, że używasz właściwych proporcji składników. Należy również upewnić się, że dokładnie spłukujesz włosy, zwłaszcza korzenie. Chcesz uniknąć pomarańczowego odcienia i rozdwojonych końcówek. Jeżeli masz srebrne włosy, będziesz potrzebować jasnożółtego odcienia. Powinieneś również upewnić się, że pozostawiasz mieszaninę na odpowiednią ilość czasu.

Najlepszy domowy wybielacz do włosów jest w stanie rozjaśnić włosy bez ich uszkodzenia. Możesz użyć naturalnych składników, takich jak sok z cytryny lub miód, aby wykonać zadanie. Możesz również dodać trochę herbaty rumiankowej do mieszanki. Te składniki sprawią, że Twoje włosy będą wyglądać jasno i lśniąco, nie powodując zbyt wielu uszkodzeń. Możesz również spróbować metody rozjaśniania włosów za pomocą klipsów do pazurów. Ta metoda wymaga więcej czasu na przetwarzanie, ale będzie produkować bardziej równe pasemka.

Najlepsze domowe rozjaśniacze do włosów nie są tak efektowne jak niektóre produkty do włosów dostępne w sklepach. Jednak może być zabawne, aby wypróbować. Składniki można kupić w lokalnym sklepie spożywczym. Niektóre z najlepszych domowych przepisów na wybielanie włosów to cynamonowy wybielacz do włosów, wybielacz do włosów z sodą oczyszczoną oraz wybielacz do włosów z miodem i octem. Można również znaleźć zestawy do włosów, które zawierają wszystkie składniki potrzebne do wykonania własnego wybielacza do włosów. Zestawy te można kupić za ułamek ceny produktów do włosów, które można kupić w sklepie.

Istnieje kilka innych domowych wybielaczy do włosów, które można wypróbować, choć. Mieszanka sody oczyszczonej i nadtlenku wodoru to świetny sposób na rozjaśnienie włosów bez ich uszkodzenia. Jednak należy używać tej metody jako opcji tylko wtedy, gdy masz zdrową głowę włosów. Jeśli masz suche lub uszkodzone włosy, zajmie to więcej czasu, aby ciepło dotarło do końcówek. Należy również unikać używania soku z cytryny jako rozjaśniacza, ponieważ może on spowodować uszkodzenie włosów.

Możesz również spróbować metody wybielania włosów herbatą rumiankową. Powinieneś używać metody herbaty rumiankowej co najmniej dwa razy w tygodniu. Dzięki temu nie tylko rozjaśnisz włosy, ale także oczyścisz je z niechcianych minerałów. Powinnaś również unikać dotykania włosów rękami podczas wykonywania tej czynności. Powinnaś również nosić czepek pod prysznic, aby chronić swoje włosy.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane