Jak zrobić makijaż oczu

Jednym z najlepszych sposobów na podkreślenie oczu jest nałożenie dwóch płatków jasnego cienia do powiek w wewnętrznym kąciku każdego oka. Dobry pędzelek jest sztywny i dobrze nakłada kolor. W tym kroku, zacznij od nałożenia najjaśniejszego odcienia cienia do powiek w wewnętrznym kąciku oka, a następnie rozprowadź go aż do kanalika łzowego. Możesz również użyć jaśniejszego odcienia, aby podkreślić swoje kości brwiowe. Kiedy już pokryjesz powieki, jesteś gotowa, aby dodać ostatni krok – tusz do rzęs!

Kobieta o okrągłych oczach powinna zrównoważyć neutralne i ciemne odcienie cieni do powiek. Użyj ciemniejszego odcienia cienia do podkreślenia zewnętrznego kącika oka i błyszczących, neutralnych kolorów na środku powiek. Jej powieki są wystarczająco duże, aby poradzić sobie z wieloma odcieniami cieni do powiek. Delikatny wingliner dodaje spojrzeniu seksowności. Tworzenie seksownego spojrzenia z okrągłym kształtem oczu wymaga odpowiedniego rodzaju makijażu oczu.

Aby stworzyć nieskazitelny makijaż oczu, musisz najpierw zastosować podkład pod oczy. Ten produkt pomaga makijażowi gładko ślizgać się po powiekach i utrzymywać się dłużej. Jeśli masz tłuste powieki, użyj podkładu pod cienie do powiek, aby uniknąć osypywania się makijażu w ciągu dnia. Podkład pod cienie do powiek lub korektor nakładaj po nałożeniu podkładu, aby uniknąć zagnieceń. Po wykonaniu podstaw, możesz zacząć dodawać brokat i inne cienie do powiek.

Następnym krokiem jest nałożenie najciemniejszego koloru cienia do powiek w wewnętrznym kąciku oka. Użyj skośnego pędzla, aby nałożyć kolor na załamanie oka, używając go do stworzenia definicji. Następnie, możesz nałożyć jasny, mieniący się kolor w wewnętrznym kąciku oka. Dobrze wymieszaj wszystkie odcienie, aby wyglądały naturalnie. Aby stworzyć idealny makijaż oczu, musisz ćwiczyć na lustrze przed próbą opanowania techniki.

Ciemne cienie do powiek tworzą definicję dla zewnętrznego kącika oka. Cień crease nakładaj przy zamkniętych powiekach. Nałóż go bliżej linii rzęs, aby narysować kształt litery V. Następnie, zakończ aplikację eyelinerem i maskarą. Jeśli Twoje oczy wyglądają na spuszczone i puste, powinnaś użyć cienia nude w zewnętrznym kąciku. W załamaniu powiek zastosuj średni odcień, przedłużając kolor poza linię rzęs.

Po nałożeniu cienia do powiek, powinnaś zastosować korektor. Po nałożeniu cienia do powiek, użyj płaskiego pędzla, aby nałożyć jasny cień w wewnętrznych kącikach oka. Makijaż może być warstwowy, więc upewnij się, że najpierw zastosujesz podkład. Dobry podkład może pomóc utrzymać makijaż od przyklejania się do powiek. Kiedy już skończysz nakładać cienie do powiek, możesz przejść do brwi i koloru ust.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane