Jak uzyskać medale pamiątkowe na zamówienie od producenta?

Realizacja medalów na zamówienie firmy MCC Medale

Medale wykonywane na zamówienie cieszą się zdecydowanie większą popularnością niż krążki z produkcji masowej. Klienci często jednak zastanawiają się, jak wygląda procedura składania zamówienia oraz jak długo czeka się na jego realizację. Oto, co warto wiedzieć, chcąc zamówić odlewy przez internet.

Projekt medalu

Chcąc zamówić medal, klient powinien przede wszystkim określić, jak będzie on wyglądał. Istnieje bowiem możliwość dostarczenia własnego projektu krążków, tak aby spełniały one wszelkie wymagania i odpowiadały potrzebom klienta. Przygotowując projekt, warto zwrócić uwagę na takie aspekty, jak:

  • osoba wręczającego (w przypadku firm czy instytucji mowa o nazwie),
  • osoba obdarowanego (jeśli medale wręczane będą konkretnym osobom),
  • okazja, przy której wręczane będą medale,
  • data wydarzenia,
  • miejsce wydarzenia

Jednocześnie należy pamiętać, że medal ma stosunkowo niewielkie wymiary, dlatego zwyczajowo nie umieszcza się na nim długich tekstów. Wręcz przeciwnie – krótkie, zwięzłe informacje mają przypominać, z jakiej okazji został on wręczony. Klient ma możliwość zrealizowania projektu we własnym zakresie, jednak w razie potrzeby może też skorzystać z pomocy grafika. Konsultacja ze specjalistą jest bezpłatna, dlatego w przypadku wątpliwości zdecydowanie warto ją odbyć.

Każde zamówienie przygotowujemy na podstawie przesłanego przez Państwa wzoru lub projektu opracowanego przez naszych grafików, dzięki czemu mają Państwo gwarancję unikalności. Od wielu lat w naszych szeregach pracują artyści, których projekty uświetniły największe wydarzenia sportowe i kulturalne – podkreślają specjaliści z firmy MCC Medale, producenta medali okolicznościowych na zamówienie.

Szczegóły dotyczące zamówienia

Projekt medalu najczęściej dostarcza się w momencie, gdy wszelkie szczegóły dotyczące zamówienia zostaną uzgodnione. Klient określa, w jakiej ilości i na kiedy potrzebne są mu medale. Warto wziąć pod uwagę, że realizacja zamówienia trwa około dwóch tygodni, co wynika między innymi z konieczności przeprowadzenia krok po kroku całego procesu odlewniczego. 

Producent stawia bowiem na wysoką jakość krążków, którą można osiągnąć wyłącznie przywiązując wagę do detali i skupiając się na każdym, nawet najmniejszym elemencie. W trakcie ustalania warunków współpracy klient zostaje również poinformowany o kosztach, z jakimi wiąże się zamówienie medali. Warto pamiętać, że nie istnieje jeden konkretny cennik – wiele zależy tutaj, chociażby od wolumenu zamówienia czy dodatkowych elementów, jakie mają znaleźć się na medalu. W przypadku określonego budżetu, specjaliści starają się dobrać rozwiązania, które nie będą zbyt kosztowne, a jednocześnie zadowolą klienta. 

Ostatnim elementem jest uzgodnienie, w jaki sposób wręczane będą medale. Klienci mają możliwość zamówienia ich w ozdobnych pudełeczkach, które prezentują się niezwykle elegancko. Po uzgodnieniu wszelkich szczegółów można rozpocząć produkcję krążków – na tym etapie klient oczekuje na realizację zamówienia, profesjonaliści natomiast skupiają się na tym, aby dostarczyć najwyższej jakości medale. 

Jak zamówić medale od producenta?

Klienci często zastanawiają się, jak zamówić medale od producenta, jeśli siedziba firmy znajduje się z dala od ich miejsca zamieszkania czy prowadzenia działalności gospodarczej? Okazuje się, że obecnie wszelkie szczegóły można ustalić drogą internetową, za pośrednictwem kanałów komunikacji zdalnej. Cała procedura wygląda jak wyżej, z tą różnicą, że można uniknąć konieczność osobistego spotkania z przedstawicielem firmy. MCC Medale to doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują krążków najwyższej jakości, a jednocześnie nie mają możliwości osobistego stawienia się w siedzibie firmy produkującej odlewy.

Dlaczego warto wybrać krążki na zamówienie?

Medale na zamówienie stanowią doskonałą alternatywę dla tych, które pochodzą z produkcji masowej. Charakteryzuje je bardzo wysoka jakość wykonania, dbałość o detale i unikatowość. Krążki przygotowywane są zgodnie z ponad 400-letnią tradycją polskiej sztuki odlewniczej. Są niezwykle trwałe, dzięki czemu stanowią pamiątkę na wiele kolejnych lat. Podnoszą prestiż wręczającego, jednocześnie wyrażając głęboki szacunek obdarowanemu. 

Medale na zamówienie chętnie wybierają zarówno instytucje państwowe, jak i firmy prywatne czy stowarzyszenia. Stanowią doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą zrezygnować z tradycyjnych kwiatów, czekoladek czy innych nagród w formie rzeczowej. 

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane