Jak zrobić Donate na Twitchu

Jak zrobić Donate na Twitchu

Dodanie przycisku darowizny do swojego kanału na Twitchu nie musi być kłopotliwe. W rzeczywistości istnieje kilka sposobów, w jaki możesz pomóc swoim ulubionym streamerom. Możesz przekazać bity, wysłać pieniądze lub zasubskrybować swoje ulubione kanały. Jednak nie wszyscy streamerzy Twitcha akceptują darowizny. Ważne jest, aby wiedzieć, w co się pakujesz, zanim dokonasz darowizny.

Najpierw musisz założyć konto w serwisie Twitch. Możesz to zrobić za pomocą urządzenia mobilnego, komputera lub konsoli, takiej jak PS4. Następnie musisz znaleźć streamera, którego chcesz wspierać. Profil streamera można znaleźć, otwierając kanał lub klikając przycisk „o”. W sekcji o, możesz zobaczyć przycisk darowizny na górze strony. Przycisk można również znaleźć przewijając stronę w dół.

Tworzenie niestandardowego obrazu może być dobrym sposobem na podziękowanie swoim darczyńcom. Możesz załadować niestandardowy gif, grafikę lub wiadomość. Możesz również stworzyć listę swoich najlepszych darczyńców, aby Twoi zwolennicy mogli ją zobaczyć. Jest to świetny sposób, aby zachęcić nowych i powtarzających się darczyńców.

Jeśli chcesz zrobić coś nieco bardziej imponującego, możesz zarejestrować się w serwisie innej firmy, który pozwala na przekazywanie darowizn właścicielom kanałów Twitch. Istnieje wiele dostępnych opcji, w tym Stream Elements, Muxy i Gaming for Good. Każda usługa ma swój własny zestaw korzyści, w tym możliwość dostosowania wiadomości o darowiznach i szczegółów płatności.

Najważniejszym krokiem jest wybór najbardziej odpowiedniej opcji darowizny. Możesz przekazać bity, zasubskrybować kanał, a nawet przekazać darowiznę na cele charytatywne. Po wybraniu opcji darowizny, zostaniesz przedstawiony z formularzem. Formularz poprosi Cię o kilka informacji, w tym numer karty kredytowej, adres e-mail i szczegóły płatności. Formularz dostarczy Ci również link śledzenia, dzięki któremu będziesz mógł śledzić swoją darowiznę.

Najlepsze jest to, że można przekazać bity w odstępach 100-bitowych. Najlepsze jest to, że można wpłacać bity w małych ilościach. Możesz kupić Bity na stronie głównej Twitcha lub użyć prawdziwych pieniędzy, aby przekazać darowiznę za pomocą Amazon Payments. Możesz również zarobić bity za wydanie komendy dopingującej podczas streamu.

Aplikacja Twitch pozwala również na wysyłanie Bitów do innych streamerów. Możesz również wysłać Bity do kanału Twitch jako podziękowanie za ich wsparcie. Możesz jednak nie być w stanie przekazać darowizny graczom konsolowym.

Najlepszym sposobem na przekazanie darowizny na Twitchu jest zapisanie się do subskrypcji. Subskrybenci otrzymują miesięczną opłatę, ale otrzymują również dodatkowe funkcje. Przycisk subskrypcji to najprostszy sposób na wsparcie swoich ulubionych streamerów na Twitchu. Możesz również zarabiać Bity, oglądając filmy i reklamy. Istnieją również usługi, które pozwalają przekazać dane karty kredytowej swoim ulubionym streamerom.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane