Jak zrobić choinkę na pniu

Jak zrobić choinkę na pniu

Tworzenie choinki na pniu to świetny sposób na włączenie motywu świątecznego do wystroju domu. Ten typ choinki może być wykonany z dowolnego rodzaju drewna, w tym driftwood, gałęzi i małych kłód. Dostępne są różne rodzaje drzew, w tym jodła balsamiczna, świerk biały i świerk czarny. Są to najlepsze odmiany pod względem zatrzymywania igieł i pobierania wody.

Najpierw potrzebny będzie stojak na drzewa. Zalecany jest solidny stojak z pojemnikiem na wodę. Codziennie napełniaj go wodą. Dzięki temu drzewo dłużej zachowa świeżość. Unikaj też umieszczania drzewa w pobliżu źródeł ciepła. Ciepło może szybko wysuszyć drzewo. Nie należy też wystawiać go na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Jeśli mieszkasz w ciepłym klimacie, możesz obniżyć temperaturę w termostacie.

Możesz udekorować swoje drzewko ozdobami, wstążkami, a nawet kulkami ozdobnymi. Możesz chcieć kupić ozdoby w sklepie, ale możesz też zrobić własne. Aby stworzyć najlepszy wygląd, powinieneś umieścić swoje ozdoby przed gałęziami drzewa. Możesz nawet poeksperymentować z różnymi schematami oświetlenia. Możesz również owinąć kolorowe lampki wokół zewnętrznej części drzewa i użyć białych lub przezroczystych świateł do podkreślenia gałęzi.

Jeśli masz szczęście posiadać jodłę, możesz rozważyć użycie jej do dekoracji. Możesz również spróbować zasadzić drzewo na swoim podwórku po świętach. Istnieje wiele sposobów, aby to zrobić, w tym proste zatopienie go w wodzie. Możesz również spróbować zamienić je w siedlisko ryb.

Najlepsze drzewa to te, które są wypełnione wspomnieniami, ozdobami i tradycjami. Możesz rozważyć zakup różnych ozdób, w tym takich, które mają różne kolory i tekstury. Możesz też zrobić drewniane ozdoby z patyczków.

Oprócz dekoracji, możesz chcieć powiesić mały znak choinki. Będzie to świetna dekoracja dla twojego przedniego wejścia. Możesz użyć szablonu, aby stworzyć znak, lub możesz użyć długopisu do napisania wiadomości. To może być dobry pomysł, aby napisać wiadomość na kawałku papieru grafitowego, błyszczącą stroną do góry. To pomoże utrzymać wiadomość prosto.

Aby uzyskać bardziej kameralne podejście, możesz po prostu pomalować drzewo na jeden lub dwa kolory. Możesz również umieścić drzewo na bloku żużlowym, aby nie poruszało się zbytnio.

Najlepsza choinka będzie tą, która jest wypełniona ozdobami i wspomnieniami. Ozdoby, które wybierasz powinny być tymi, które odzwierciedlają temat Twojej choinki. Możesz chcieć rozważyć użycie małych rozmiarów ozdób, aby stworzyć bardziej delikatny wygląd. Oprócz tworzenia poczucia głębi, małe rozmiary ozdób dadzą drzewku błyszczące wykończenie od wewnątrz. Możesz nawet dodać niewielką ilość cukru, aby drzewko było trwalsze.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane